Laat nu 2026 maar komen!
- Posted by Frank Beckers
- On 14/12/2025
Dit jaar werd gekenmerkt door geopolitieke spanningen en conflicten, economische onzekerheid, een forse toename in het gebruik van kunstmatige intelligentie, de verrechtsing van Europa en niet te vergeten het fenomeen Trump. Ook ons asielbeleid en de stikstofproblematiek zorgen voor grote problemen in onze maatschappij.
Ook ons arbeidsethos staat onder hoge druk. We verlangen naar een werkweek van 4 dagen; de thuiswerkplek als uitgangspunt; hogere lonen en betere secundaire arbeidsvoorwaarden; een eigen woning; eerder met pensioen en een hogere AOW. We zijn het zat, we hebben te veel stress, hebben te weinig plezier en betalen te veel belasting.
We willen het allemaal anders! En het kan wel volgens Social Media en enkele politieke partijen…
Tsja, de voorspellingen voor aankomend jaar zijn ook al niet rooskleurig. Maar kijk ook eens over de grenzen heen; dan mogen we echt niet klagen. Wij Nederlanders behoren nog steeds tot top-5 van de gelukkigste bewoners op onze aarde.
Meer dan ooit denken we na over de vraag ‘wat is nu echt belangrijk in het leven?’. Daar kunnen we zeker tijdens de aankomende feestdagen, in huiselijke sfeer, eens rustig de tijd voor nemen.
Laat 2026 maar komen!